14 februari 2020 - 11:08 - Wereld
Saïd Razzouki werd eerder deze maand in Colombia gearresteerd. De inval in zijn woning in de stad Medellin werd op beeld vastgelegd.
De beelden van de inval van een zwaar gewapend politieteam in het appartement van Razzouki werden door de Colombiaanse autoriteiten gedeeld.
De 47-jarige verdachte wordt in Nederland beschouwd als de nummer twee van de Mocro-maffia en werd gezocht voor meerdere liquidaties.
Volgens de Colombiaanse generaal Jorge Luis Ramirez Aragón ging Razzouki af en toe nog naar de moskee en halal vlees kopen. Hij droeg een baard en deed zich als een veel oudere man voor. Hij zou bescherming hebben gekregen van het Colombiaanse drugskartel Clan del Golfo.
De rechterhand van Ridouan Taghi probeerde via het raam van de derde verdieping naar beneden te springen en raakte daarbij gewond. Hij werd na zijn arrestatie naar de Los Martires gevangenis in Bogota gebracht. Nederland heeft zijn uitlevering gevraagd.
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière
Brits echtpaar adopteert Marokkaanse zwerfhond na 80 km achtervolging
Bruiloft in Tanger eindigt in vlammenzee
Bekende influencer krijgt celstraf en hoge boete in Marokko
Vermiste man van 87 dood teruggevonden in rivierbedding Tanger
Podium ingestort tijdens optreden Adil El Miloudi
Eurostat: Marokko in top drie, Algerije afwezig
Hoe de Mocro maffia de grootste bedreiging van Nederland werd
Marokkaanse aangerand in kliniek in India, arts opgepakt
Rekening van 38.000 euro na weekje Marokko, Orange reageert
Harde aanpak Marokkanen op luchthaven Istanbul
Oorlogsschepen escorteren jacht bij Ceuta, Koning Mohammed VI aan boord?
Gevaarlijke Marokkaanse tomaten van de markt gehaald in Nederland
Marokkaan vrijgelaten na miljoenenroof in Duitsland: "Onvoldoende bewijs"