Zoeken

Alicia Keys verzorgt slotconcert Mawazine 2014

27 april 2014 - 16:21 - Cultuur

Geschreven door Laila A.

Amerikaanse soul diva Alicia Keys zal het slotconcert verzorgen van het Mawazine muziekfestival in Rabat.

Alicia Keys wordt op zaterdag 7 juni 2014 op het podium van de OLM Souissi in de Marokkaanse hoofdstad verwacht.

Het is de tweede keer dat Alicia Keys aan het Mawazine festival deelneemt. Ook in 2009 was ze in Marokko voor het muziekevenement van Maroc Cultures.

De zangers met 15 Grammy Awards heeft sinds de release van haar eerste album in 2001, Songs in A Minor, ruim 30 miljoen albums verkocht.

De 13e editie van Mawazine Rhythms of the World loopt van 30 mei tot 7 juni. Andere wereldsterren zoals Justin Timberlake, Jason Derulo, Stromae, Kool & The Gang en Ricky Martin bevestigden eerder al hun deelname.

Lees meer

Ricky Martin hekelt anti-homo wet in Marokko

Tijdens een concert op het Mawazine festival in Rabat, heeft Ricky Martin van de gelegenheid gebruik gemaakt om de Marokkaanse wet tegen homoseksualiteit aan de kaak te stellen....

Sting op 4 juni voor concert naar Rabat

Sting gaat voor de tweede keer aan het Mawazine muziekfestival deelnemen. De Britse popmuzikant komt op 4 juni naar de Marokkaanse hoofdstad Rabat voor een concert.

Jason Derulo ook naar Mawazine 2014

Jason Derulo geeft op zaterdag 31 mei een concert op de OLM Souissi in Rabat. De Amerikaanse popster neemt deel aan de 13e editie van het Mawazine Festival.

Carole Samaha op Mawazine Festival

Libanese zangeres en actrice Carole Samaha heeft haar aanwezigheid op de 13e editie van het Mawazine muziekfestival in Rabat bevestigd.

Justin Timberlake verzorgt opening Mawazine 2014

Justin Timberlake komt voor het eerst naar Marokko. De zanger zal de opening verzorgen van de 13e editie van het Mawazine festival in Rabat.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team