27 april 2024 - 12:00 - Wereld
Het Algerijnse leger voert momenteel militaire manoeuvres uit in de oostelijke grensregio met Marokko. De oefeningen omvatten verschillende eenheden van het Algerijnse leger en worden uitgevoerd met echte kogels.
De Algerijnse stafchef Saïd Chengriha bezocht eerder deze week de 3e militaire zone in Tindouf om de uitvoering van het trainingsprogramma voor 2023/2024 te controleren. Volgens Chengriha is "goede gevechtsvoorbereiding de sleutel tot het bereiken van de gewenste vooruitgang en vereiste paraatheid."
Lees ook: Amerikaanse legerverantwoordelijke waarschuwt voor oorlog Marokko-Algerije
De militaire manoeuvres zijn gericht op het verbeteren van de gevechtsvaardigheden en professionaliteit van het Algerijnse leger, met inachtneming van de recente ontwikkelingen in de regio. Volgens Chengriha "neemt het nationale leger, in het licht van de internationale en regionale ontwikkelingen, doordachte en rationele stappen die gebaseerd zijn op de combinatie van het verwerven van gevechtsvaardigheden en hoge professionaliteit."
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit
Marokkanen betrapt met tienduizenden euro’s in auto bij grens