Zoeken

Ahmed Akhchichine

14 februari 2012 - 17:55 - Politici

Geschreven door Laila A.

Ahmed Akhchichine, voormalig Marokkaanse minister van Onderwijs, Opleiding en Wetenschappelijk onderzoek, werd geboren op 26 maart 1954 in Marrakech.

Hij was onderzoeker en leraar alvorens communicatieadviseur te worden bij UNICEF, het VN-Fonds voor Bevolking, de Wereldbank, de Wereldgezondheidsorganisatie en andere wereldorganisaties.

Ahmed Akhchichine was CEO van de Hoge autoriteit voor audiovisuele communicatie (HACA) in Marokko. Hij is lid van de Nationale raad van hoger onderwijs en het Observatorium van de rechten van het kind.

Hij is ook vice-voorzitter van de Marokkaanse vereniging van communicatieonderzoek, oud-voorzitter van de Marokkaanse vereniging van gediplomeerden van journalistieke scholen en stichtend lid van de Marokkaanse organisatie voor de mensenrechten.

Lees meer

Anis Birou

Anis Birou is de voormalige minister van Marokkanen in het Buitenland, van Onderwijs, Opleiding en Wetenschappelijk onderzoek en Staatssecretaris bij het ministerie van...

Ahmed Lakhrif

Ahmed Lakhrif, voormalige Marokkaanse Staatssecretaris bij het ministerie van Buitenlandse Zaken en Samenwerking, is geboren in 1953 in Smara.

Ahmed Toufiq

Ahmed Toufiq is minister van Habous en Islamitische Zaken sinds 2002. Hij werd herbenoemd in 2007, 2012 en 2017.

Karim Ghellab

Karim Ghellab was de voorzitter van het Huis van Afgevaardigden van Marokko.

Marokko jaagt op spookambtenaren

Het fenomeen van spookambtenaren, geschat op meer dan 15.000 in de Marokkaanse openbare diensten, zal worden besproken tijdens de volgende Regeringsraad.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team