20 maart 2015 - 11:03 - Marokko
Politieagenten werden eerder deze week aangevallen met traangasbommen tijdens een operatie tegen de drugshandel in een populaire wijk van El Jadida.
De agenten probeerden een lokale drugsbaron te arresteren toen ze werden bekogeld met traangasbommen. Volgens lokale bronnen werd de drugsdealer door wijkbewoners geholpen.
Twee agenten raakten ernstig gewond maar kregen al snel versterking. Zij werden naar het ziekenhuis gebracht. Hun toestand is niet meer zorgwekkend.
In Marokko is er steeds meer verzet tijdens interventies van de politie. Eind februari had een dealer in Tanger zelfs het lef gehad een politiekantoor binnen te dringen om zijn broer te bevrijden.
Op donderdag werd een politieagent in burger ook op brute wijze met een mes aangevallen in de populaire wijk Takadoum in Rabat.
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs