17 januari 2012 , 08:39 - Mehdi Khabbouj - Sport
De Marokkaanse voetbalbond (FRMF) heeft een premie van één miljoen dirham besloten per Atlas Leeuw indien Marokko de Afrika Cup 2012 wint.
Indien Marokko de kwartfinales bereikt zullen de spelers elk 300.000 dirham premie ontvangen, aldus interne bronnen van de voetbalbond aan het dagblad Akhbar Al Yaoum.
Bondscoach Eric Gerets zei vrijdag tijdens een persconferentie dat hij en zijn team naar de Afrika Cup (21 januari-12 februari) gingen om te winnen.
De Atlas Leeuwen zijn sinds zondag 8 januari op trainingskamp in Marbella, Spanje, waar ze zich voorbereiden op de Afrika Cup. Op maandag heeft het team een oefenwedstrijd met 3-1 gewonnen tegen de Zwitserse Grasshopper Club Zurich.
Volgens Gerets zijn alle spelers opgeroepen voor de Afrika Cup, aanwezig in Marbella. Marouane Chamakh, vertraagd door een wedstrijd met Arsenal, en Mehdi Benatia, op vrijdag 6 januari papa geworden van een kleine Kays, hebben de groep later aangesloten.
FBI onderzoekt activiteiten Marokkaanse zakenman Youssef Mandour
Fiscale regels voor Marokkaanse diaspora: bronheffing op huurinkomsten in detail
Marokko annuleert geplande prijsverhoging butaangas
Sofyan Amrabat is goud waard: club zwaar afhankelijk van Marokkaanse international
Data Jawaz verraadt Marokkaanse ambtenaren: schandaal met huurauto’s
Snelwegdroom Tetouan spat uiteen: "Onmogelijk vóór 2030!"
Sofyan Amrabat is goud waard: club zwaar afhankelijk van Marokkaanse international
Yassir Zabiri aan Walid Regragui: "Ik ben klaar!"
Utrecht-linksback Souffian El Karouani op radar Portugese grootmachten
Achraf Hakimi in race tegen de klok: "5 tot 6 uur per dag" voor Afrika Cup
Hype om Algerije: wedstrijden Afrika Cup 2025 in Rabat uitverkocht
Hakim Ziyech mag niet spelen, Wydad moet wachten
Marokko voert druk op, Spanje vreest verlies WK-wedstrijden
Harde strijd om Noussair Mazraoui: Manchester wil uitstel forceren