Doliprane meest verkochte medicijn in Marokko
Doliprane is de meest verkochte geneesmiddel in de apotheek in Marokko, volgens een rapport van het Marokkaanse Fonds van welzijnsinstellingen (Cnops).
1 mei 2012 - 09:52 - Marokko
Adventure Land, het grootste pretpark in Marokko en Noord-Afrika, heeft haar deuren geopend in de Morocco Mall te Casablanca.
Gebouwd op 5000m², bezit het park een ijsbaan van 1100m², touwenparcours door bossen, treincircuits, onderzeese activiteiten en nog een honderdtal andere attracties.
Adventure Land werd gefinancierd door de Emirati investeerders Ghubash en Bukhatir, die via hun filiaal "Al Itharah Marokko" de bouw en beheer van het pretpark aan "Fun Quest" hebben toevertrouwd.
Morocco Mall, open sinds december vorig jaar, heeft een investering gevergd van 2 miljard dirham. Het winkelcentrum ontvangt 600 internationale merken en bezit 30.000m² aan buitenruimtes, 14.000m² tuinen en een gigantische zee aquarium.
Lees meer
Doliprane is de meest verkochte geneesmiddel in de apotheek in Marokko, volgens een rapport van het Marokkaanse Fonds van welzijnsinstellingen (Cnops).
De beroemde Amerikaanse zangeres Jennifer Lopez zal op 1 december e.k. zingen bij de officiële opening van het Morocco’Mall winkelcentrum in Casablanca.
De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken, Hillary Clinton, heeft zondag de lanceringsceremonie van de bouw van een nieuw Amerikaans diplomatiek complex in Rabat voorgezeten.
De nieuwe winkel van het Franse warenhuisketen Galeries Lafayette, dat open gaat op 5 december in het Morocco’Mall winkelcentrum van Casablanca, heeft een plaats gekregen in...
De award van beste winkelcentrum ter wereld werd op 8 maart in Cannes, Frankrijk, toegekend aan de Morocco Mall van Casablanca.