30 november 2011 - 15:00 - Cultuur
De beroemde Amerikaanse zangeres Jennifer Lopez zal op 1 december e.k. zingen bij de officiële opening van het Morocco’Mall winkelcentrum in Casablanca.
De Puerto Ricaanse geboren artiest zal haar grootste hits interpreteren tijdens een privé-ceremonie voor de inauguratie van Afrika’s grootste shoppingcenter.
Salwa Idrissi Akhannouch, voorzitster van de groep Aksal en de Morocco’Mall, zij verheugd te zijn met de komst van Jennifer Lopez.
De Morocco’Mall zal pas op 5 december opengaan voor het publiek, maar vele winkels beloven reeds hun deuren te openen op donderdag 1 december.
De Morocco’Mall is het grootste toeristische en economische attractie van de Middellandse Zee-gebied, Zuid-Europa en Afrika.
Het winkelcentrum beslaat tien hectare aan de kust van Casablanca en beschikt over 250.000m² bebouwde oppervlakte, met inbegrip van 70.000m² winkelruimte, 30.000m² buitenruimte, 14.000m² tuinen, en 90.000m² parking.
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Marokko onthult geschiedenis met spectaculaire droneshow
French Montana en verloofde op Djemaa El Fna (video)
Amsterdamse geschiedenis met Marokkaanse roots in beeld
Woede om realityshow met komiek die Marokkaanse vrouwen beledigde
Realityster geweigerd bij Marokkaans restaurant
Marokkaanse kaftan, tijdloos icoon in de modewereld