Marokkanen ernstig gewond bij motorongeval in Spanje
Twee Marokkanen van 24 en 25 jaar, zijn zaterdagochtend zwaargewond geraakt bij een motorongeval in de Spaanse hoofdstad Madrid.
15 oktober 2013 - 14:51 - Cultuur
De Marokkaanse acteur Hicham Bahloul raakte zondag ernstig gewond bij een ongeval op de weg tussen Bouznika en Mohammedia.
De acteur onderging twee chirurgische ingrepen en ligt op de intensive care in het Avicenne ziekenhuis in Rabat.
Volgens de Marokkaanse unie van acteurs is de toestand van Hicham Bahloul stabiel. Medische bronnen melden dat er geen vitale organen geraakt zijn en dat hij ook geen inwendige bloedingen heeft.
Het ongeval gebeurde toen Hicham Bahloul voor een nog onduidelijke reden met zijn auto in botsing kwam met een andere auto.
Lees meer
Twee Marokkanen van 24 en 25 jaar, zijn zaterdagochtend zwaargewond geraakt bij een motorongeval in de Spaanse hoofdstad Madrid.
De Frans-Marokkaanse acteur Said Taghmaoui gaat een rol spelen in het derde seizoen van de serie ’Homeland’.
Een vrachtwagenchauffeur is vrijdagmorgend omgekomen bij een ongeval met een bus, op de ringweg tussen Tanger en Tetouan in het noorden van Marokko.
Hicham Bahloul heeft enkele dagen geleden zijn huwelijk gevierd. De Marokkaanse acteur was eerder al getrouwd met een arts maar het huwelijk duurde niet lang. De acteur deelde...
De Marokkaanse acteur Hamidou Benmessaoud, beter bekend onder zijn artiestennaam ’Amidou’, is zondag overleden.