Zoeken

Dader achtervolging Franse luchthaven: "Ik ben de afstammeling van de Koning van Marokko"

14 september 2018 - 11:20 - Wereld

Geschreven door Laila A.

De indrukwekkende auto-achtervolging op de luchthaven van Lyon in Frankrijk op maandag heeft geen terroristische achtergrond. Een man reed die dag door de aankomsthal van de luchthaven met zijn auto de landingsbaan op.

Volgens Le Progrès heeft de bestuurder van de Mercedes psychische problemen. Hij verklaarde aan de politie dat hij gewoon naar Marokko wilde gaan en zijn vliegtuig niet wilde missen. Hij was eerst naar de luchthaven van Bron gereden alvorens naar die van Lyon terug te keren.

De 31-jarige verdachte vertelde ook aan de politie dat hij een afstammeling is van de Koning van Marokko en bovennatuurlijke krachten heeft. Het blad bericht dat de man cannabis had gebruikt en een delier aanval had gehad.

De dertiger werd naar het psychiatrisch ziekenhuis van Vinatier in Frankrijk gebracht.

Lees meer

Royal Air Maroc ontkent dat bemanning passagiers aan lot overlieten

De bemanning van een vlucht van Royal Air Maroc tussen Berlijn en Casablanca, wordt ervan beschuldigd de passagiers aan hun lot te hebben overgelaten op de Duitse luchthaven. De...

Journaliste op weg naar Marokko met 48.000 euro opgepakt in Algerije

Jawhara Lakhal, journaliste en presentatrice bij Medi 1 TV, is door de Algerijnse politie op de luchthaven van Oran gearresteerd voor geldsmokkel.

Vlucht naar Marokko geannuleerd door achtervolging op Franse luchthaven (video)

Meerdere vluchten werden maandagochtend vertraagd of geannuleerd als gevolg van een indrukwekkende auto-achtervolging op de Saint-Exupéry luchthaven in het Franse Lyon.

Islamofobe aanval bij moskee in Londen, 3 gewonden

Drie mensen zijn in de nacht van dinsdag op woensdag gewond geraakt nadat een auto op moskeegangers in Londen inreed. De politie gaat uit van een islamofobe aanval.

Duitsland: luchthaven Frankfurt krijgt moskee

Mooi nieuw voor moslimreizigers die de Duitse luchthaven van Frankfurt bezoeken. Een moskee werd in de luchthaven geopend.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team