15 juni 2024 - 11:20 - Sport
De Marokkaanse international Achraf Hakimi is afgelopen vrijdag aangekomen op de luchthaven Nador El Aroui. Hij werd vergezeld door zijn moeder en de doelman van de Atlas Leeuwen, Munir Mohamedi.
Achraf Hakimi verblijft sinds vrijdag in Marokko. Hij vloog vanuit Madrid naar Nador met zijn moeder en zijn teamgenoot bij de Atlas Leeuwen, Munir Mohamedi. Bij aankomst werden de twee sterspelers van de nationale ploeg opgewacht door een grote groep supporters. Fans namen foto’s met de PSG-verdediger en de Marokkaanse doelman van Al-Wehda FC aan de uitgang van de luchthaven Nador El Aroui.
Lees ook: Voormalige coach haalt hard uit naar Achraf Hakimi
Achraf Hakimi was met zijn moeder en Munir Mohamedi in Nador om het huwelijk bij te wonen dat Munir Mohamedi organiseert in zijn huis in Beni Chiker, een dorp in de buurt van Nador.
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Marokko waarschuwt: opgelet met wat je eet!
Turkse fiscus zoekt Hakim Ziyech
Instagram-sensatie: Sakina Karchaoui verovert Euro 2025
Youssef En-Nesyri ontvangt droombod uit Saoedi-Arabië
Azzedine Ounahi weigert grote club
Marokkaanse trots: Achraf Hakimi op koers voor uitzonderlijke prijs
Speelster RS Berkane omgekomen bij verkeersongeval
Sofyan Amrabat gespot in Marrakech
Achraf Hakimi krijgt uniek cadeau van FIFA
Spelers Marokkaans handbalteam verdwijnen tijdens WK in Polen