Abu Azaitar woedend op journaliste
Abu bakr Azaitar heeft kwaad gereageerd op een journaliste die zijn luxe auto wilde filmen. De MMA-kampioen stond slecht geparkeerd nabij het Djemaa El Fna plein in Marrakech.
16 september 2019 - 19:30 - Sport
Moeilijk moment voor de broers Abu Bakr en Ottman Azaitar. De Marokkaanse MMA-kampioenen hebben zaterdag hun grootmoeder verloren.
Beide vechters maakten dat zelf op sociale media bekend, met een foto van hun overleden grootmoeder.
"Wij behoren Allah toe en tot Allah zullen we terugkeren. Moge Allah ons kracht en geduld geven om deze beproeving te doorstaan. Moge Hij genade verlenen aan onze overleden grootmoeder van vaders kant.", staat er bij de foto.
Honderden volgers van Abu Bakr en Ottman Azaitar hebben hun medeleven betuigd aan de broers en aan hun familie.
Lees meer
Abu bakr Azaitar heeft kwaad gereageerd op een journaliste die zijn luxe auto wilde filmen. De MMA-kampioen stond slecht geparkeerd nabij het Djemaa El Fna plein in Marrakech.
Ottman Azaitar is op promotour in de Verenigde Staten. De Marokkaanse MMA kampioen heeft tijdens zijn trip de 53-jarige Amerikaanse bokslegende Mike Tyson ontmoet.
Ottman Azaitar, Duits-Marokkaanse professionele MMA-vechter, blijft ongeslagen sinds augustus 2018. De kampioen won op zaterdag 6 september zijn twaalfde gevecht tijdens het...
Abu Azaitar heeft zijn comeback aangekondigd in het UFC kampioenschap in de Verenigde Staten. De Marokkaanse MMA kampioen was al maanden afwezig vanwege een ernstige knieblessure.
Ottman Azaitar wil ervoor zorgen dat een MMA-kampioenschap van de Ultimate Fighting Championship (UFC) in Marokko wordt georganiseerd.