12 juni 2013 - 12:00 - Sport
Het WK-2022 in Qatar wordt een WK van schande, slavernij en de niet-naleving van de mensenrechten. Qatar moet zijn beleid ten aanzien van werkimmigratie veranderen. Dat verklaarde Abdeslam Ouaddou, ex international en oud-speler van Qatar Sports Club.
In een verklaring aan Equal Times, oordeelt de Marokkaanse verdediger dat Qatar mooi en modern is, maar dat het enkel om een luchtspiegeling gaat.
Abdeslam Ouaddou beschuldigt de eigenaars van Qatar Sports Club, barbaarse en archaïsche procedures tegen hem te hebben gebruikt.
De Qatarese club dreigde ermee Ouaddou in het emiraat vast te houden. De international kreeg de steun van een aantal sportverenigingen en diende een klacht in bij de FIFA. Ouaddou wist het emiraat te verlaten maar zit sindsdien zonder club.
De Marokkaan is niet het enige slachtoffer. Ook de Frans-Algerijnse voetballer Zahir Belounis zit al twee jaar zonder werk en zonder salaris vast in Qatar.
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op