12 juni 2013 - 12:00 - Sport
Het WK-2022 in Qatar wordt een WK van schande, slavernij en de niet-naleving van de mensenrechten. Qatar moet zijn beleid ten aanzien van werkimmigratie veranderen. Dat verklaarde Abdeslam Ouaddou, ex international en oud-speler van Qatar Sports Club.
In een verklaring aan Equal Times, oordeelt de Marokkaanse verdediger dat Qatar mooi en modern is, maar dat het enkel om een luchtspiegeling gaat.
Abdeslam Ouaddou beschuldigt de eigenaars van Qatar Sports Club, barbaarse en archaïsche procedures tegen hem te hebben gebruikt.
De Qatarese club dreigde ermee Ouaddou in het emiraat vast te houden. De international kreeg de steun van een aantal sportverenigingen en diende een klacht in bij de FIFA. Ouaddou wist het emiraat te verlaten maar zit sindsdien zonder club.
De Marokkaan is niet het enige slachtoffer. Ook de Frans-Algerijnse voetballer Zahir Belounis zit al twee jaar zonder werk en zonder salaris vast in Qatar.
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko
Youssef En-Nesyri krijgt aanbod dat hij niet kan weigeren