Abderraouf voelt zich beter en bedankt zijn fans (foto’s)
Abderraouf ligt nog steeds in het militair ziekenhuis in Rabat maar doet het veel beter. Hij bedankte zijn fans via zijn kinderen.
31 augustus 2017 - 17:00 - Cultuur
Abderraouf maakt zijn come-back voor Eid ul-Adha in een communicatiecampagne voor het Staatssecretariaat voor Duurzame ontwikkeling.
De Marokkaanse acteur en humorist roept de burgers op om de steden netjes te houden tijdens Aid El Kebir. “Het afval moet in grote zakken worden gedaan en in containers worden gegooid. Het is bijzonder belangrijk om dit te doen in deze periode van warmte.”
Lees meer
Abderraouf ligt nog steeds in het militair ziekenhuis in Rabat maar doet het veel beter. Hij bedankte zijn fans via zijn kinderen.
De bekende Marokkaanse humorist Abderrahim Tounsi, beter bekend als Abderraouf, is voor de zoveelste keer dood verklaard door de media.
Abderraouf gaat veel beter. De Marokkaanse komiek verliet donderdag het militair ziekenhuis in Rabat waar hij al weken werd verzorgd.
Koning Mohammed VI heeft besloten om de ziekenhuiskosten van Abderraouf te betalen. De Marokkaanse komiek werd vrijdag als gevolg naar het militair ziekenhuis in Rabat...
Zoals elk jaar tijdens Eid ul-Adha zijn de vuilophaaldiensten verplicht om extra maatregelen te treffen om de steden proper te houden. Ook het bedrijf Averda in Casablanca.