16 februari 2011 - 08:55 - Marokko
Het Nationaal Instituut van Geofysica geeft aan dat maandag ochtend om 6u02 een aardbeving van 4,4 gr. op de schaal van Richter geregistreerd werd in de streek van Azilal .
Het epicentrum van de aardbeving, bevond zich te Zaouiat Ahansal in de provincie Azilal en heeft aanzienlijke materiële schade aangericht, mede door de kwetsbare gebouwen in deze streek, die weinig weerstand hebben tegen dit soort van natuurverschijnselen. De aardbeving werd gevoeld tot in Rabat, bevestigt het belgisch NIG Earthquake Report.
Tijdens de zomer 2010, hadden twee aardbevingen met een magnitude van 3,5° de streek van Tiznit en Taza geteisterd en een derde van 3,1° op de schaal van Richter werd geregistreerd in de streek van Asni te El Haouz
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt