23 februari 2012 - 10:30 - Marokko
Het parket van Salé heeft het proces in beroep van de negen daders van de aanslag op café Argana in Marrakech op 28 april 2011 (17 doden), uitgesteld tot 5 maart.
De hoofddader, Adil El Atmani, ter dood veroordeeld op 28 oktober, en zijn medeverdachten, zijn sinds 30 januari in hongerstaking. Zij willen op die manier hun detentieomstandigheden en de stilte die hangt over hun zaak aan de kaak te stellen.
In een verklaring legt de broer van Abdessamad Bettar, één van de auteurs, uit dat de rechter enkel de "bekentenissen die in de politierapporten staan heeft gebruikt, terwijl fysieke bewijzen ontbreken".
De familie van Abdessamad Bettar vraagt aan Premier Benkirane een onderzoek te starten over hun detentieomstandigheden en Mustapha Ramid, minister van Justitie, om het dossier van de aanslag op Argana te heropenen.
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen
Duitse investeerder miljoenenproject in Marokko door bureaucratie