5 november 2017 - 15:40 - Sport
25 jaar heeft het geduurd voor Wydad Casablanca opnieuw de titel van kampioen van Afrika binnenhaalde. De Marokkaanse topclub zal dankzij deze overwinning een knap bedrag ontvangen.
De Afrikaanse voetbalbond CAF zal maar liefst 30 miljoen dirham aan Wydad Casablanca betalen volgens Al Ahdath Al Maghribia.
De Marokkaanse voetbalbond zal daarnaast ook een bedrag van 5 miljoen dirham aan de club geven voor diens overwinning op de CAF Champions League 2017.
En dat is niet alles. Dankzij deze overwinning zal de club ook nog 500.000 dollar ontvangen van de Wereldvoetbalbond FIFA voor zijn deelname aan de Mundialito in de Verenigde Arabische Emiraten dit jaar.
Wint Wydad Casablanca het toernooi in de VAE dan krijgt de club nog eens 5 miljoen dollar. Wordt Wydad Casablanca in de finale uitgeschakeld dan krijgt de club 4 miljoen dollar. Voor een derde plaats bereikt de premie 2,5 miljoen dollar, voor de vierde plaats 2 miljoen, voor de vijfde plek 1,5 miljoen en voor de zesde plek 1 miljoen dollar.
Ruim 7 ton drugs onderschept voor kust Mehdia
Marokko bereidt heropening grens Sebta voor
Marokkaanse vermoordt echtgenoot om met minnaar te zijn
Marokko neemt deel aan toerismebeurs Tel-Aviv
Zus Dounia Batma komt op 13 maart vrij
Valse politieagenten opgepakt in Tetouan
Ajax weigert Mazraoui met Marokko te laten spelen
Koning Mohammed VI wenst kickbokser Imad Hadar succes toe
Nederland: Rachid Bouaouzan mag strafzaak in vrijheid afwachten
Mohamed Ihattaren "verzuipt onder druk"
Selim Amallah legt keuze voor Marokko uit
Mo Ihattaren verrast 17-jarige Ruben met voetbalshirt
Younès Belhanda weigert salarisverlaging
Nieuws over sextortionzaak Hervé Renard