Fnideq in rouw na een zwaar ongeval
Een jongeman is afgelopen zondag bij een zwaar verkeersongeval op de snelweg tussen Tetouan en Fnideq om het leven gekomen.
5 oktober 2019 - 11:40 - Marokko
Bij een zwaar verkeersongeval in Temara bij Rabat zijn drie mensen om het leven gekomen. Een vierde slachtoffer raakte zwaargewond.
Het ongeval gebeurde op de weg tussen Sidi Yahia El Gharb en Ain Aouda ter hoogte van Temara. De weg is heel gevaarlijk en wordt door de plaatselijke bevolking zelfs de "weg des doods" genoemd.
Akhbarona bericht dat een auto en een vrachtwagen voor een nog onduidelijke reden tegen elkaar botsten. De drie inzittende van de auto kwamen om het leven. De vrachtwagenchauffeur raakte zwaargewond.
De slachtoffers zijn twee vrouwen en de bestuurder van de auto. De oorzaken van het ongeval zijn niet bekend maar vermoedelijk gaat het om een menselijke fout.
Ook de slechte staat van de weg wordt aan de kaak gesteld. Tientallen weggebruikers deden daarvan melding in de afgelopen jaren. Aan de autoriteiten werd herhaaldelijk gevraagd om de weg te renoveren, tevergeefs.
Lees meer
Een jongeman is afgelopen zondag bij een zwaar verkeersongeval op de snelweg tussen Tetouan en Fnideq om het leven gekomen.
Bij een ernstig verkeersongeval op de snelweg tussen Fez en Oujda ter hoogte van Tahla, in de regio van Taza, zijn zaterdagavond drie doden gevallen.
Bij een zwaar verkeersongeval op de weg tussen Ourika en Marrakech zijn afgelopen woensdag drie doden gevallen.
Bij een zwaar verkeersongeval bij de tolpoortjes van Sid Zouine op de snelweg tussen Agadir en Marrakech, zijn zondag vier doden en vijf gewonden gevallen.
Bij een zwaar verkeersongeval in Bab Marzouka in de provincie Taza zijn zondagavond 8 doden en 42 gewonden gevallen.