12 juli 2019 - 19:10 - Marokko
De zoon van een Marokkaanse miljardair heeft een dodelijk ongeval veroorzaakt in Rabat alvorens vluchtmisdrijf te plegen.
Het ongeval gebeurde vlak bij de zetel van de Administratie der Douane. Assabah bericht dat de richkid met een luxe wagen reed toen het ongeval gebeurde. Daarbij kwamen twee mensen om het leven.
De jongeman werd enkele uren na het ongeval in een hippe nachtclub in de hoofdstad gearresteerd. Hij werd kort na zijn arrestatie voor de procureur geleid en vertelde dat hij was gevlucht uit schrik en dat hij erg geschrokken was.
Het parket heeft de voorlopige inhechtenisneming van de zoon van een rijke vastgoedpromotor besloten. Zijn advocaat heeft reeds een aanvraag ingediend voor de betaling van een borgsom in ruil voor zijn voorwaardelijke vrijlating. Vermoedelijk zal ook een regeling worden gevonden met de familie van de slachtoffers.
Lees meer
Een jongen van 11 jaar heeft in het noord-Marokkaanse Tanger samen met drie andere kinderen een dodelijk ongeval veroorzaakt.
Twee mensen zijn dinsdag bij een ongeval tussen twee vrachtwagens op de snelweg tussen Agadir en Marrakech omgekomen.
Bij een zwaar verkeersongeval in het Marokkaanse Agadir zijn maandagochtend één dode en zes gewonden gevallen.
Een voormalig Kamerlid is eerder deze week gearresteerd na een dodelijk ongeval met een motorfiets in de regio van Safi in Marokko.
Een man afkomstig uit de Golfstaten heeft enkele dagen geleden een zwaar verkeersongeval in Marrakech veroorzaakt alvorens weg te vluchten.
Nieuwe drama in Marokko. Bij een botsing tussen een auto uit het buitenland en een taxi zijn dinsdag drie mensen omgekomen.
Een politieagent die onder invloed van alcohol achter het stuur was gekropen, heeft woensdag een ernstig verkeersongeval in het noord-Marokkaanse Martil bij Tetouan veroorzaakt.
De zoon van een rijke zakenman uit het zuiden van Marokko heeft in Rabat een zwaar ongeval veroorzaakt. De jongen reed onder invloed van alcohol en lachte de agenten na het...
Een jonge vrouw is afgelopen zondag in de regio van Azilal omgekomen bij een zwaar ongeval met een jetski.
Twee mensen zijn afgelopen dinsdag bij een zwaar verkeersongeval op de snelweg tussen Mohammedia en Casablanca omgekomen.