29 november 2023 - 18:00 - Wereld
In het Franse Dieppe heeft een man van Marokkaanse afkomst, zichzelf aangegeven bij de politie en bekend dat hij zijn drie kinderen heeft vermoord. De lichamen van de drie meisjes zijn gevonden in een woning aan de Quai Jean-Baptiste-Clément in Alfortville.
Volgens het parket van Créteil heeft de man, geboren in 1982, zich bij de autoriteiten gemeld en verklaard dat hij zijn drie kinderen had omgebracht. De 41-jarige Younes E. was reeds bekend bij de politie vanwege eerdere gevallen van huiselijk- en gezinsgeweld tegen minderjarigen onder 15 jaar, meldt Le Figaro.
Lees ook: Marokko: vader vermoordt eigen zoon in Beni Mellal
Younes E., die in Marokko geboren zou zijn en in het bezit is van een geldige verblijfsvergunning in Frankrijk tot 2025, heeft zichzelf aangegeven. De autoriteiten zijn momenteel op zoek naar de moeder van de kinderen, een 36-jarige vrouw.
Volgens een politiebron zijn de drie meisjes van 11, 10 en 5 jaar oud, om het leven gebracht met een steekwapen. Hun lichamen werden gevonden in de woning waar ze woonden, één op de bank en de andere twee onder een deken.
Lees ook: Marokkaan bekent moord op dochtertjes in Frankrijk
De vader is gearresteerd en overgedragen aan de gerechtelijke politie van Val-de-Marne, die verantwoordelijk is voor het onderzoek naar deze zaak. Dat bevestigt de procureur van de Republiek in Dieppe.
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Jacht op Mocro maffia-brein: Europa belooft beloning
Marokkaan verdacht van brand bij citadel Bastia
Rusland blokkeert 28 ton vis uit Marokko
Marokko daagt Duitse media voor de rechter in Pegasus-zaak