Yassin Ayoub nog bereid om voor Nederland uit te komen
Yassine Ayoub wil met Marokko naar het WK in Rusland. Mocht hij niet worden opgeroepen dan sluit hij niet uit om voor Nederland te spelen.
- Sport
Yassin Ayoub heeft zijn keuze gemaakt. De jonge middenvelder werd door bondscoach Hervé Renard opgeroepen voor de wedstrijden tegen Nederland en Kameroen en heeft besloten de uitnodiging te accepteren.
Ayoub reageerde verheugd in een interview met Fox Sports. « Ik heb alle jeugdelftallen doorlopen, maar het is nooit tot een oproep voor de A-selectie voor Nederland gekomen Maar iedere voetballer wil een interlandloopbaan. Ik ben geboren en getogen in Marokko, dus dit is voor mij een keuze met het hart. »
Yassin Ayoub is afkomstig uit Al Hoceima. Hij was 5 jaar toen hij met zijn familie naar Amsterdam verhuisde. Hij speelde als jeugdinternational voor het Nederlands elftal.
Lees meer
Yassine Ayoub wil met Marokko naar het WK in Rusland. Mocht hij niet worden opgeroepen dan sluit hij niet uit om voor Nederland te spelen.
De deelname van Hakim Ziyech aan het oefenduel tussen Marokko en Oranje eind deze maand stond bijna vast. Meerdere bronnen stellen nu echter dat de international niet aanwezig...
Het Marokkaans elftal is woensdagavond tijdens een vriendschappelijk wedstrijd in Agadir met 2-1 door Oranje verslagen.
De oefenwedstrijd tussen Marokko en Nederland in Agadir op 31 mei zal live op televisiezender SBS6 worden uitgezonden.
Bondscoach Hervé Renard zal vrijdag in het bijzijn van de voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond Faouzi Lakjaa, Hakim Ziyech in Amsterdam ontmoeten.