Zoeken

WK-zaalvoetbal: Marokko verliest van Iran (video)

17 september 2016 - 11:35 - Sport

Geschreven door Laila A.

Het Marokkaans zaalvoetbalteam heeft donderdagavond zijn tweede wedstrijd voor het WK-zaalvoetbal tegen Iran verloren.

Marokko, Afrikaans kampioen, verloor met 3-5 in Colombia, waar het kampioenschap wordt gehouden. De doelpunten van Marokko werden door Mohamed Jouad in de 15e minuut en Adil Habil (18e en 32e minuut) gemaakt.

De doelpunten van Iran werden door Tayebi (9e), Javid (14e), Hassan Zadeh (16e, 23e) en Tavakoli (17e) gescoord. Iran is de actuele kampioen van Azië.

De Atlas Leeuwen verloren enkele dagen geleden al hun eerste WK-wedstrijd met 5-0 van Azerbeidzjan.

Lees meer

Marokko wint kwalificatiewedstrijd tegen Sao Tomé met 2-0 (video)

Het Marokkaans elftal heeft maandagavond een kwalificatiewedstrijd voor de Afrika Cup 2017 tegen Sao Tome met 2-0 gewonnen.

Marokko uitgeschakeld op WK-zaalvoetbal

Drie wedstrijden, drie nederlagen! Marokko werd zondag uitgeschakeld op het Wereldkampioenschap zaalvoetbal in Colombia.

Interland Marokko - Iran afgelast

De vriendschappelijke interland tussen Marokko en Iran is afgelast. De wedstrijd was op 6 januari in de Verengde Arabische Emiraten gepland.

Turkse scheidsrechter voor WK-wedstrijd Marokko-Iran

Marokko speelt vandaag een eerste wedstrijd op het WK-2018 in Rusland tegen Iran. De FIFA heeft voor de wedstrijd de Turkse scheidsrechter Cuneyt Chakir aangesteld.

Marokko wint oefenduel van Canada met 4-0 (video)

Het was een gemakkelijke wedstrijd voor de Atlas Leeuwen. Het Marokkaans elftal won dinsdagavond met 4-0 tegen Canada in een bijna lege stadion in Marrakech.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team