29 mei 2018 , 10:40 - Saïd A. - Sport
De Congolese voetbalbond FECOFA heeft zijn steun aan Marokko voor de organisatie van het WK-2026 aangekondigd.
In een verklaring oordeelt de Congolese voetbalbond dat Marokko in 2013 en 2014 zijn organisatievermogen aantoonde tijdens de wereldkampioenschappen voetbal voor clubs van de FIFA en dat de sportfaciliteiten, hotels en communicatiemiddelen consistent en modern zijn.
Bovendien werd in de geschiedenis van de Wereldvoetbalbond FIFA slechts één keer een WK in Afrika georganiseerd, met name in 2010 in Zuid-Afrika. Het is dus de kans voor Afrika om dit geweldige sportevenement opnieuw te beleven volgens de Congolese voetbalbond.
"We steunen de Afrikaanse kandidatuur van Marokko voor de toekomst van het Afrikaanse voetbal", concludeert de FECOFA in een verklaring.
Nederlands kabinet bespreekt drama in Marokko, paraat om te helpen
Transavia gaat tussen Rotterdam en Oujda vliegen
Hoe Edouard Mendy de penalty van Brahim Diaz ontregelde
12-1! Marokko verpulvert Schotland
Marokko waarschuwt voor mega-golven dit weekend
Hoe Brusselse overvaller Mounir Iben Lakhal nieuw leven begon in Tanger
Hoe Edouard Mendy de penalty van Brahim Diaz ontregelde
12-1! Marokko verpulvert Schotland
Engelse profvoetballer in de val gelokt door Saoedische nep-sjeik in Marokko
Algerije krijgt zware sancties na kwartfinale Afrika Cup
Marokko verovert plek tussen grote golfnaties
Achraf Hakimi verbreekt stilte na finale van Afrika Cup
Nora Fatehi snoeihard voor Senegal na chaos in finale
Sofyan Amrabat in Nederland geopereerd