21 juni 2018 - 15:30 - Sport
De Marokkaanse voetbalbond heeft diep in de buidel getast om het elftal naar Rusland te sturen voor het wereldkampioenschap voetbal.
Volgens Al Ahdath Al Maghribia heeft de voetbalbond ruim 120 miljoen dirham uitgegeven. Het merendeel van dit bedrag, met name 115 miljoen dirham, werd door de FIFA geleend. De Afrikaanse voetbalbond financierde de rest, met name 5 miljoen dirham.
Met dit geld werd het verblijf van de Atlas Leeuwen en de staf gefinancierd, alsook de verplaatsingen met het vliegtuig, de voorbereidingen en de vriendschappelijke wedstrijden in Zwitserland, en de honderden uitnodigingen aan Marokkaanse sportverantwoordelijken en de families van de spelers.
De voetbalbond heeft ook 2000 dirham zakgeld aan alle spelers gegeven en 1 miljoen dirham aan alle 23 spelers die door bondscoach Hervé Renard werden geselecteerd. Hoeveel Renard en de rest van de staf hebben ontvangen is niet bekend.
Marokko pakt internetpredikers aan
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Europa investeert in snellere verbinding met Marokkaanse Sahara
Kamervragen over stichting van profvoetballer Redouan El Yaakoubi
Vijf onmisbare tips bij aankoop van een huis in Marokko
Dit verandert op de luchthaven van Al Hoceima
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Hoe Zeeuwse Moussa de kapper van Cristiano Ronaldo werd
Azzedine Ounahi in impasse
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis
Hakim Ziyech is terug