Zoeken

WK-1986: Marokko vernedert Portugal met 3-1 overwinning (video)

2 december 2017 - 15:45 - Sport

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Gisteren werd het bekend: Marokko zal tijdens het WK in Rusland tegen twee van de beste selecties ter wereld spelen, Portugal, 3e op de FIFA-ranglijst, en Spanje, 6e op dezelfde lijst.

De derde tegenstander van Marokko is ook niet te onderschatten. Iran heeft één van de beste Aziatische teams en is 32e op de FIFA-lijst.

In 1986, tijdens het WK in Mexico, had Marokko een knappe 3-1 overwinning tegen Portugal geboekt. Sportexperts waren het er toen over eens dat Marokko enkel als figurant aanwezig was op het WK.

Het was toen de gouden eeuw van het Marokkaanse voetbal met Bouderbala, Zaki, Khairi, El Haddaoui, Timoumi en vele andere voetballegendes.

Overzicht van de wedstrijd Marokko-Portugal in 1986:

Lees meer

WK-2018: Marokkanen vrezen Spanje, niet Portugal (video)

Gisteren werd bekend dat Marokko tijdens het WK in Rusland tegen de topteams van Spanje en Portugal zullen spelen.

Marokko wint plaats op FIFA-ranglijst

De Atlas Leeuwen blijven stijgen in de maandelijkse ranking van wereldvoetbalbond FIFA. In januari winnen de Leeuwen één plaats vergeleken met december.

FIFA ranglijst: Marokko behoudt 40e plek

Marokko blijf op de 40e plaats in de nieuwe ranglijst van Wereldvoetbalbond FIFA voor de maand december.

WK-2018: bondscoach Spanje vreest Marokko

De Spaanse bondscoach Julen Lopetegui vreest de tegenstanders van Spanje, en met name Marokko, op het WK-2018 in Rusland.

Dit is het enige doelpunt van Cristiano Ronaldo tegen Marokko

Cristiano Ronaldo maakte in 2004 zijn enige doelpunt tegen Marokko. Dat gebeurde tijdens de Olympische Zomerspelen in Athene.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team