24 november 2014 - 21:51 - Wereld
Een 15-jarig meisje van Marokkaanse afkomst werd ernstig mishandeld door haar vader en broers omdat ze zich ’te westers’ gedroeg. Het slachtoffer werd met verwondingen aan het gezicht en het hoofd in het ziekenhuis opgenomen.
Het incident deed zich voor in Forli, in het noorden van Italië, waar een vriendin van de familie een foto van het meisje nam in het gezelschap van een klasgenoot. De foto stuurde ze naar haar ouders met een verwijtend bericht.
Het slachtoffer belde zelf de politie. Zij werd onmiddellijk naar het ziekenhuis gebracht met een hoofdtrauma en verwondingen aan het gezicht, schouders en ribben. Later werd ze aan de sociale diensten toevertrouwd.
De vader van het slachtoffer zal worden vervolgd voor mishandeling. Politie zoekt nog uit of de broers van het slachtoffer schuldig zijn aan een poging tot ontvoering. Zij planden samen met hun vader om het slachtoffer naar Marokko te brengen.
Dit verandert op de luchthaven van Al Hoceima
Marokko zet zich schrap voor extreem weer
Verwarde Marokkaanse van dak in Istanbul gehaald en land uitgezet
Marokko’s kostbaarste exportproduct: zijn eigen talent
Woede over rederij Balearia op Marokko-route
’Imad Marrakech’ gaf vanuit Brusselse cel opdracht voor (vergis)moord
Verwarde Marokkaanse van dak in Istanbul gehaald en land uitgezet
’Imad Marrakech’ gaf vanuit Brusselse cel opdracht voor (vergis)moord
Terugroepactie in Marokko geproduceerde Peugeots
Mocro Maffia-acteur Marouane Meftah in de fout
Vrouw in Antwerpen vermomt zich als moslima om diefstal te plegen
Onveilig Brussel: de keiharde oproep van burgemeester Saliha Raïss
Opvallende trend: Marokkanen verkiezen Spaanse stranden
Marokko schiet Portugal te hulp