Sebta : wereld-Marokkaan met 98 kilo drugs gepakt
De Marokkaanse douane en politie hebben tijdens een controle bij de grensovergang van Bab Sebta eerder deze week 98 kilo hasj onderschept.
2 december 2019 - 20:30 - Marokko
Een Marokkaanse politiecommissaris is in beroep opnieuw vrijgesproken van corruptie. De ambtenaar uit Kelaa Sraghna werd door een Marokkaan uit Italië van corruptie beschuldigd.
De commissaris stond eind vorige week in beroep terecht. Hij werd ervan verdacht 5000 dirham aan smeergeld aan de Italiaanse Marokkaan te hebben gevraagd.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN was een onderzoek gestart naar de veiligheidsverantwoordelijke nadat hij ervan was beschuldigd geld te hebben gevraagd om te bemiddelen in een zaak.
In de verklaring staat onder meer dat hij in ruil voor het geld ervoor zou zorgen dat een onderzoek waarbij de wereld-Marokkaan betrokken was zou worden afgesloten.
Lees meer
De Marokkaanse douane en politie hebben tijdens een controle bij de grensovergang van Bab Sebta eerder deze week 98 kilo hasj onderschept.
De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft besloten om een wereld-Marokkaan voor de rechter te slepen voor laster.
In de haven Tanger Med in het noorden van Marokko hebben douaniers eerder deze week een wereld-Marokkaan betrapt met 54.160 euro.
Nieuwe corruptieschandaal bij de Marokkaanse politie. Een onderzoek werd naar een interim inspecteur gestart voor zijn vermeende deelname aan een grote corruptiezaak in Marrakech.
Een in het buitenland gevestigde Marokkaan is in Marokko door zijn eigen oom en de sjeik van een mausoleum in Berkane voor ruim één miljoen dirham opgelicht.