19 december 2019 - 17:18 - Marokko
Een drugsbaron heeft aan een rechter bij de rechtbank van eerste aanleg in Kenitra gevraagd om een bedrag te kiezen tussen 1 en 10 miljoen dirham in ruil voor zijn vrijlating.
Assabah bericht dat de rechter het smeergeld had geweigerd en de inhechtenisneming van de verdachte in de El Aouad gevangenis had bevolen.
De verdachte zou meerdere cafés in Tanger en Marrakech bezitten en zou eerder al voor de arrestatie van twee gendarmes hebben gezorgd. Beide agenten werden schuldig bevonden aan samenzwering en schending van het professioneel geheim.
Een onbekende waarschuwde de voorzitter van het parket generaal, Mohamed Abdennabaoui, over de zaak en beschuldigde de rechter van corruptie. De rechter besloot zelf een beroep te doen op de orde der magistraten, waarna een onderzoek werd geopend en werd aangetoond dat hij geen geld had aangenomen van de verdachte. De rechter had ook een volledig overzicht van zijn eigendommen op Facebook gepubliceerd.
Toegang gezondheidszorg moeilijk voor Marokkaanse vrouwen tijdens lockdown
Ex-militair veroordeeld voor wapensmokkel naar Marokko
Stilte bij Polisario na nieuwe pro-Marokko verklaringen VS
Vertraging aanleg weg Marrakech-Ouarzazate, minister verheft stem
Marokkaanse Malika blij dat ze in Sebta vastzit
Marokko wil 500.000 mensen per dag gaan vaccineren
Schietpartij Marrakesh: proces in hoger beroep uitgesteld
Marine-oefening Marokko en Spanje in Straat van Gibraltar
Marokko "droombestemming voor alle ambassadeurs in de wereld"
Marokko zet nieuwe stap naar cannabis-legalisering
Al Hoceima 17 jaar geleden getroffen door aardbeving met 600 doden
Marokko vraagt nog meer Sinopharm vaccins aan China
Morocco Cruise Line gaat tussen Tanger Med en Motril varen
Fnideq: 700 draagsters krijgen baan in textielsector