Zoeken

Marokko: wereld-Marokkaan met duizend smartphones gepakt

18 december 2019 - 11:40 - Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Mooie vangst voor de Marokkaanse douane en de politie bij de grensovergang van Bni Nsar. Een wereld-Marokkaan werd met honderden mobiele telefoons in zijn auto betrapt.

In totaal werden 929 mobiele telefoons in de auto van de man gevonden volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN.

De vondst vond zaterdagochtend plaats tijdens een routinecontrole bij de grensovergang met Melilla. De auto met een Spaans kentekennummer werd door een 40-jarige Marokkaan bestuurd.

Volgens de DGSN wilde de veertiger de toestellen naar Marokko smokkelen. De goederen werden in beslag genomen. Een onderzoek is aan de gang.

Lees meer

Wereld-Marokkaan met honderden smartphones betrapt in Tanger Med

De Marokkaanse douane heeft zaterdag in de haven Tanger Med honderden smartphones ontdekt in de auto van een in het buitenland gevestigde Marokkaan.

Europese Marokkaan met 54.000 euro betrapt in Tanger Med

In de haven Tanger Med in het noorden van Marokko hebben douaniers eerder deze week een wereld-Marokkaan betrapt met 54.160 euro.

Smartphones in dozen melk gevonden bij grens Marokko

De Marokkaanse douane heeft in slechts 48 uur tijd in de haven Tanger Med drie pogingen gestopt om mobiele telefoons en elektronische apparatuur het land binnen te smokkelen.

Marokko: politie rolt bende autodieven op in Tanger

Dankzij een tip van de Marokkaanse inlichtingendienst is het de politie in Tanger gelukt om een bende autodieven op te rollen. Twee verdachten van 26 en 34 jaar werden...

Marokkaan uit Europa met 130 kilo cannabis betrapt

Marokkaanse douaniers legden afgelopen donderdag de hand op ruim 130 kilo cannabis bij de grensovergang van Sebta in het noorden van Marokko.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team