9 april 2011 , 07:00 - Nawel Serdouni - Sport
De voetbalwedstrijd dit weekend gepland tussen de Raja en de Wydad Casablanca zal waarschijnlijk uitgesteld worden naar woensdag 13 april, ten gevolge van de betoging ter ondersteuning van koning Mohammed VI voorzien op zondag in Casablanca.
De wedstrijd tellend voor de 24e dag van de Botola 1 (1e divisie) zal hoogstwaarschijnlijk worden uitgesteld vanwege de "Mars van trouw aan de Koning en het Volk" georganiseerd door de jeugdbeweging van de "Marokkaanse Koninklijke Alliantie", het "Burgers Bondgenootschap" en de "Beweging van 9 maart".
Om geen risico’s te nemen wat betreft veiligheid, vandalisme en mogelijk rellen, heeft de Marokkaanse voetbalbond een raadpleging gevraagd aan het ministerie van Binnenlandse Zaken. Op dag van vandaag is er geen enkel definitief besluit genomen.
IPTV in Belgiƫ: tienduizenden gebruikers bekend, celstraf dreigt
Stellantis brengt Chinees EV-merk naar Marokko
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in Belgiƫ
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan