9 april 2011 , 07:00 - Fouad Badel - Sport
De voetbalwedstrijd dit weekend gepland tussen de Raja en de Wydad Casablanca zal waarschijnlijk uitgesteld worden naar woensdag 13 april, ten gevolge van de betoging ter ondersteuning van koning Mohammed VI voorzien op zondag in Casablanca.
De wedstrijd tellend voor de 24e dag van de Botola 1 (1e divisie) zal hoogstwaarschijnlijk worden uitgesteld vanwege de "Mars van trouw aan de Koning en het Volk" georganiseerd door de jeugdbeweging van de "Marokkaanse Koninklijke Alliantie", het "Burgers Bondgenootschap" en de "Beweging van 9 maart".
Om geen risico’s te nemen wat betreft veiligheid, vandalisme en mogelijk rellen, heeft de Marokkaanse voetbalbond een raadpleging gevraagd aan het ministerie van Binnenlandse Zaken. Op dag van vandaag is er geen enkel definitief besluit genomen.
Lamine Yamal officieel duurste speler op aarde
Marokko activeert Israëlisch raketschild
Is dit de oervader van de mens? Uitzonderlijke vondst in Marokko
Dammen Noord-Marokko vol, zuiden zucht onder droogte
Presentatrice 2M doorbreekt stilte over hoofddoekregel op televisie
Weduwe Johnny Hallyday bevestigt relatie met Frans-Marokkaanse miljardair
Lamine Yamal officieel duurste speler op aarde
Kameroen loert op stunt tegen nerveus Marokkaans elftal
Atlas Leeuwen ontvangen kinderen van gesneuvelde agenten
Ooit voor minder dan miljoen euro ontdekt Marokkaans talent nu fortuin waard
Marokkaanse international Munir El Haddadi viert verloving met María
Hakim Ziyech spreekt klare taal over niet-selectie voor Afrika Cup
Marokko aast op historische plek in wereldtop tegen Kameroen
Sofiane Boufal verlaat Belgische club, contract per direct beëindigd