Horloge van 330.000 dirham in beslag genomen in Tanger Med
Douaniers hebben deze week in de haven Tanger Med een groot aantal parfums, elektroniche apparatuur, een dure horloge en een luxewagen zonder geldige documenten in beslag genomen.
21 juli 2018 - 14:20 - Marokko
In de haven Tanger Med heeft de douane vrijdagochtend een wapen en munitie in een auto afkomstig uit Frankrijk ontdekt.
De bestuurder van de auto, een 31-jarige Franse Marokkaan uit Guelmim, werd gearresteerd.
Volgens douanebronnen was het wapen in een caravan verstopt en werd tijdens een controle met honden gevonden.
De eigenaar van het wapen vertelde aan de agenten dat hij het enkel wilde gebruiken voor de jacht en niet voor criminele doeleinden. Een onderzoek is aan de gang.
Lees meer
Douaniers hebben deze week in de haven Tanger Med een groot aantal parfums, elektroniche apparatuur, een dure horloge en een luxewagen zonder geldige documenten in beslag genomen.
Bijna dagelijks worden grote geldbedragen onderschept in de haven Tanger Med. Eerder deze week werd nog eens 110.000 euro van wereld-Marokkanen in beslag genomen.
De Marokkaanse douane heeft zaterdag in de haven Tanger Med honderden smartphones ontdekt in de auto van een in het buitenland gevestigde Marokkaan.
Mooie vangst van de Marokkaanse douane. Een horloge met een waarde van 500.000 dirham werd enkele dagen geleden bij de grensovergang van Sebta in beslag genomen.
De Marokkaanse politie heeft op een lijnvlucht tussen het Franse Lille en Agadir een wapen gevonden.