5 april 2019 - 12:20 - Sport
De transferwaarde van Youssef En-Nesyri is van 6 miljoen naar 23 miljoen euro gestegen. De Marokkaanse international kwam vorige zomer bij de Spaanse Leganés aan.
Youssef En-Nesyri is zelfs goed voor 21% van de totale transferwaarde van alle spelers van zijn club. Deze cijfers komen van de CIES Football Observatory.
De 21-jarige Atlas Leeuw heeft reeds een mooi parcours achter de rug. Hij speelde 24 Liga-wedstrijden, scoorde 8 doelpunten en maakte 2 assists.
Vorige maand berichtte de website Transfermarkt dat zijn waarde was verdubbeld en dat hij toen 10 miljoen euro waard was.
Youssef En-Nesyri raakte tijdens de laatste training van Marokko voor de wedstrijd tegen Argentinië geblesseerd. Volgens Leganés heeft de speler een ernstige kneuzing van de knie en zal tussen twee en drie weken afwezig zijn.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten