22 mei 2019 - 20:40 - Marokko
Een team van de politie heeft donderdagochtend geschoten bij een antidrugsactie in de wijk Rmila in Ain Chock bij Casablanca.
Assabah bericht dat de politie ter plekke was om een drugsdealer te arresteren. Familie en medeplichtigen van de verdachte probeerden zijn arrestatie te voorkomen en vielen de agenten aan.
Het groepje blokkeerde ook meerdere straatjes rond de woning van de verdachte om de agenten te stoppen. Die werden met stenen en flessen bekogeld vanaf dakterrassen van omliggende huizen.
De agenten losten negen schoten om de kalmte te doen terugkeren. De broer van de verdachte en een vriend werden geraakt en gewond naar het ziekenhuis afgevoerd.
Tegen de verdachte was een nationaal arrestatiebevel uitgevaardigd voor de handel van drugs en psychotrope pillen. Hij werd in voorlopige hechtenis genomen.
Vrouw in Al Hoceima veroordeeld voor uitbuiting kinderen
Vrouw liegt over groepsverkrachting, Marokkaan onterecht opgepakt in Spanje
Doorbraak in Amsterdamse liquidatiezaak Appie Belhadj
Cannabisboeren Taounate: "Al jaar geen geld gezien"
Crimineel doet zich voor als vrouw en steelt baby in Tanger
Gebrek aan vluchten frustreert reizigers in Nador
Vrouw in Al Hoceima veroordeeld voor uitbuiting kinderen
Cannabisboeren Taounate: "Al jaar geen geld gezien"
Crimineel doet zich voor als vrouw en steelt baby in Tanger
Gebrek aan vluchten frustreert reizigers in Nador
ADM verdedigt prijsverhoging snelwegpas in Marokko
Waar zijn Marokkaanse ministers op vakantie?
Huis verkopen in Marokko: dit moet je weten
Lily King stierf in Marokkaans restaurant, moeder deelt verhaal