28 maart 2020 - 21:20 - Marokko
De vrouw van de Marokkaanse international Nabil Baha heeft een appartement aan een moeder en haar vier kinderen gedoneerd in Khouribga.
Het gezin was op straat gezet omdat de moeder, die gescheiden is en alleen voor haar kinderen moet zorgen, de huur niet meer kon betalen.
Farah Farabian hoorde haar verhaal en maakte een video die ze op Facebook deelde waarin ze internetgebruikers vroeg om haar te helpen de vrouw en haar kinderen terug te vinden.
Marokkanen hoorden haar oproep en wisten de moeder in contact te brengen met de vrouw van Nabil Baha, die hen een appartement in Khouribga heeft gedoneerd.
Het parket had enkele dagen geleden een onderzoek gestart naar de uitzetting van de vrouw en haar kinderen middenin de coronacrisis, dit voor slechts 1500 dirham aan achterstallige huur.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk