21 november 2017 - 21:00 - Marokko
In een CPEG instituut in Taza waar leerlingen worden voorbereid op de toelatingsexamens voor hoge scholen hebben maandag twintig studenten een voedselvergiftiging opgelopen. Dezelfde dag pleegde een jonge studente in hetzelfde instituut zelfmoord.
Twintig studenten werden kort na in het restaurant van het Charif Idrissi opleidingscentrum onwel. De hulpdiensten werden gewaarschuwd en de slachtoffers werden naar het Ibn Baja ziekenhuis in Tetouan afgevoerd. Allen doen het goed en mochten deze ochtend terug naar het instituut.
Studenten vertelden dat er al maanden werd geklaagd over de slechte kwaliteit van het voedsel in het restaurant van het instituut. Maandag weigerden veel studenten om er ’s ochtends en ’s middags te eten. Enkelen van hen besloten uiteindelijk om er hun avondmaal te nemen. Ze kregen "stinkend gehaktvlees" voorgeschoteld maar dachten niet dat deze levensgevaarlijk zou zijn.
Volgens H24info pleegde een jonge vrouw dezelfde dag zelfmoord door rattengif te slikken. Eerst werd gedacht dat ze als gevolg van de voedselvergiftiging was overleden, maar medische analyses toonden aan dat ze gif had geslikt.
De dirdctie van het instituut weigert op beide zaken te reageren.
Mysterieuze dood Marokkaanse in Istanbul
Casablanca staat stil voor komst Koning Mohammed VI, Moulay Hassan al aangekomen
Marokkanen uit Frankrijk en België gearresteerd na bizarre verkeerscontrole
Politie slaat toe in Tanger, grootschalige razzia tegen shishalounges
Marokkaanse steden verslaan concurrentie in prestigieuze ranking
Goed nieuws voor Marokkanen: historisch lage prijzen voor olijfolie
Marokkanen uit Frankrijk en België gearresteerd na bizarre verkeerscontrole
Politie slaat toe in Tanger, grootschalige razzia tegen shishalounges
Marokkaanse steden verslaan concurrentie in prestigieuze ranking
Goed nieuws voor Marokkanen: historisch lage prijzen voor olijfolie
Snelle boten, slimme bendes en arme jongeren: zo werkt de drugshandel Marokko-Spanje
Marokko betrapt Algerijnen met valse paspoorten
Onbekende ziekte doodt schapen en geiten in Marokko
Marokko in nieuwe Arabische "NAVO"-strijdmacht?