Zoeken

Vliegtuig maakt noodlanding in Agadir

20 december 2022 - 13:00 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Een vliegtuig dat brandstof verloor tijdens een vlucht van Frankrijk naar Dakar in Senegal, werd omgeleid naar Agadir in Marokko voor een noodlanding.

Op zaterdag 17 december kwam vlucht HC4040 van Air Senegal in de problemen. De Airbus A330-941, die op de Parijse luchthaven Charles de Gaulle was opgestegen, moest landen op de internationale luchthaven Blaise Diass in Dakar.

Lees ook: Passagiers vluchten tijdens noodlanding in Barcelona

Het toestel moest echter een noodlanding maken op de luchthaven van Agadir. "Door een brandstoflek stortte het vliegtuig bijna neer," vertelde een passagier aan Dakaractu.

Lees ook: Noodlanding vlucht Marrakech-Parijs in Spanje

Na het incident bracht de luchtvaartmaatschappij Air Senegal de passagiers met een ander vliegtuig naar de Senegalese hoofdstad.

Lees meer

Werkelijke reden noodlanding vliegtuig in Agadir bekend

Luchtvaartmaatschappij Air Senegal heeft de reden voor de noodlanding in Agadir van één van haar vliegtuigen tussen Parijs en Dakar bekendgemaakt.

Passagier overleden na noodlanding in Casablanca

Een 83-jarige Italiaanse passagier is woensdagavond overleden na een noodlanding van een Ryanair-vliegtuig op de internationale luchthaven Mohammed V in Casablanca.

Noodlanding Ryanair-vliegtuig op weg naar Nador

Een vliegtuig van de luchtvaartmaatschappij Ryanair moest een noodlanding maken op de luchthaven van Alicante vanwege een probleem met een passagier. Het vliegtuig was op weg...

Noodlanding Royal Air Maroc vliegtuig in Casablanca

Een vliegtuig van Royal Air Maroc, op weg van Marokko naar Italië, heeft een noodlanding gemaakt op de luchthaven Mohammed V in Casablanca.

Vlucht uit Marokko maakt noodlanding in Malaga

Een vlucht van EasyJet tussen Marrakech en Nice in Frankrijk, heeft door een technisch probleem een noodlanding in Malaga moeten verrichten.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team