7 maart 2019 - 17:00 - Marokko
Nieuwe eigenaar voor de villa Mabrouka van Yves Saint Laurent in Tanger. Volgens de stichting Majorelle gaat de winst van de verkoop naar het goed doel en culturele acties.
Villa Mabrouka werd in de jaren ’90 door de in 2008 overleden modeontwerper en zijn levenspartner Pierre Berger gekocht. De nieuwe eigenaar is een andere ontwerper, Jasper Conran.
Volgens de stichting Majorelle zal de villa deel blijven uitmaken van het erfgoed van Marokko en voornamelijk van Tanger. Jasper Conran kent het koninkrijk goed. De stylist opende er in 2016 een hotel in de medina van Marrakech.
In juni vorig haar had het veilinghuis Sotheby’s Paris tientallen voorwerpen uit de Marokkaanse villa van Yves Saint Laurent te koop aangeboden. De ontwerper verbleef er regelmatig en zocht er inspiratie voor zijn nieuwe collecties.
Noch de stichting Majorelle noch de nieuwe eigenaar wensen de prijs van de verkoop bekend te maken.
Grote veranderingen voor Rabat
Dit zijn de nieuwe gezichten van het Marokkaans elftal
Reizigers profiteren van nieuwe maatregelen op luchthaven Nador
Aardverschuiving legt verkeer plat in Al Hoceima
Ziyech en Regragui praten over toekomst bij Marokko
Transformatie luchthaven Tetouan in volle gang
Grote veranderingen voor Rabat
Reizigers profiteren van nieuwe maatregelen op luchthaven Nador
Aardverschuiving legt verkeer plat in Al Hoceima
Transformatie luchthaven Tetouan in volle gang
Afschuw in Marokko: 5-jarige Jaida vermoord
Datum einde Ramadan in Marokko bekend
Marokko werkt aan ondergrondse irrigatiesnelweg
Marokko arresteert Issam Lahrach, "baas der bazen" van de drugshandel