Zoeken

Ruim 3 miljoen passagiers op luchthaven Marrakech

25 oktober 2014 - 19:04 - Economie

Geschreven door Laila A.

De luchthaven van Marrakech heeft tussen januari en september 2014 ruim drie miljoen passagiers ontvangen. Dat meldt luchthavenmaatschappij ONDA.

Het luchtverkeer steeg met 6,33% ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar, toen er iets meer dan 2,8 miljoen passagiers via de luchthaven reisden.

Op nationaal niveau is de luchthaven van Marrakech de op één na grootste luchthaven na die van Casablanca. De Mohammed V luchthaven is goed voor ruim 45% van het passagiersverkeer in Marokko.

Naast de uitbreiding van de bestaande luchthaven plannen de autoriteiten de bouw van een nieuwe luchthaven in Marrakech om aan de steeds toenemende toeristenstroom te voldoen.

Lees meer

Royal Air Maroc vervoert 6 miljoen passagiers

Marokkaanse luchtvaartmaatschappij Royal Air Maroc heeft tot 31 oktober ruim 6 miljoen passagiers vervoerd. Dat is 6% meer dan vorig jaar.

Minder passagiers voor luchthaven Nador

De internationale luchthaven Laroui-Nador heeft in de eerste negen maanden van het jaar, 461.849 passagiers over de vloer gehad.

Passagiersrecord voor luchthavens Marokko

De luchthavens in Marokko hebben in 2016 het recordaantal van 18,2 miljoen passagiers verwerkt. De luchthaven van Casablanca verwerkte het grootst aantal passagiers.

Marrakech krijgt nieuwe luchthaven van 4 miljard dirham

In Marrakech komt een nieuwe luchthaven. De actuele luchthaven van de rode stad wordt te klein ondanks de uitbreidingswerken die aan de gang zijn. Dat kondigde minister Aziz...

Buitenlandse toeristen geven 700 miljoen uit in Casablanca

Buitenlandse toeristen die dit jaar Casablanca bezochten, hebben ruim 700 miljoen dollar uitgegeven in de Marokkaanse metropool. Dat is 7,4 procent meer dan vorig jaar.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team