Zoeken

Jonge vader pleegt zelfmoord in Tetouan

22 februari 2017 - 14:45 - Marokko

Geschreven door Said A.

Een 28-jarige man heeft zichzelf begin vorige week in het Marokkaanse Tetouan opgehangen.

De man, vader van twee kinderen van 4 en 6 jaar, had in juli vorig jaar al een zelfmoordpoging gedaan door van een elektriciteitspaal te springen. Hij was na zijn poging een maand lang in een psychiatrisch instelling gebleven.

Volgens plaatselijke media was hij depressief sinds hij van zijn baan voor een telecombedrijf was ontslagen. Na zijn verblijf in het psychiatrisch ziekenhuis had hij ook nog het bevel van de rechtbank gekregen op zijn woning te verlaten.

Lees meer

Zwangere vrouw pleegt zelfmoord in Nador

Een zwangere vrouw heeft zondagochtend in Azghenghane nabij Nador zelfmoord gepleegd.

Marokkaan pleegt zelfmoord omdat vrouw polygaam huwelijk weigert

In het Marokkaanse Mohammedia heeft een man zelfmoord gepleegd omdat zijn vrouw weigerde dat hij met een tweede vrouw zou trouwen.

Meisje (10) pleegt zelfmoord in Marokko

Een meisje van slechts 10 jaar heeft enkele dagen geleden in de regio van Kelaat Sraghna zelfmoord gepleegd.

Agent pleegt zelfmoord in Kelaat Sraghna

Een politieman heeft zichzelf in zijn kantoor in het politiebureau van Kelaat Sraghna opgehangen.

Jonge bruid pleegt zelfmoord in Taounate

In het Marokkaanse Taounate heeft een 19-jarige vrouw enkele dagen naar haar huwelijk zelfmoord gepleegd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team