Zoeken

Tweede verkoopfase WK-tickets: Marokkanen in top 10 kopers

- Sport

Geschreven door Said A.

De tweede fase van de verkoop van tickets voor het WK-2018 ging op 5 december van start. Volgens wereldvoetbalbond FIFA staat Marokko in de top 10.

In slechts 24 uur tijd werden 1.318.109 tickets besteld. Het merendeel van de aanvragers zijn Russen. De rest van de supporters zijn goed voor 34% van de verkopen.

Supporters uit Argentinië, Peru, Mexico, de Verenigde Staten, Colombia, Brazilië, Marokko, Egypte, China en Polen vormen de top-10 van aanvragers. Opmerkelijk is dat China en Amerika niet aan het WK deelnemen.

De ticketverkoop loopt tot eind januari. Zijn er meer aanvragen dan tickets, dan wordt een loting georganiseerd om de plaatsen toe te kennen.

Lees meer

Tegen wie speelt Marokko op het WK-2018?

Nog slechts enkele uren en de tegenstanders van de Atlas Leeuwen op het WK-2018 in Rusland zullen eindelijk bekend zijn.

Tickets gevecht Badr Hari Rico Verhoeven uitverkocht

De tickets voor het « kickboksgevecht van de eeuw » tussen Badr Hari en Rico Verhoeven zijn uitverkocht. De kampioenen vechten op 10 december in de König-Pilsener-Arena in het...

FIFA ranglijst: Marokko terug in Afrikaanse top 10

Marokko heeft in september vier plaats gewonnen in de ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA. Het koninkrijk is deze maand 56e.

Marokko: zoveel zal het WK-2026 opbrengen

De Marokkaanse organisatiecomité voor het WK-2026 heeft veel vertrouwen in de financiële impact van het kampioenschap op de Marokkaanse economie.

Marokko in top 40 FIFA ranking dankzij WK-kwalificatie

Marokko presteerde sinds 2007 niet meer zo goed in de maandelijkse ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team