Ruim 600 kilo drugs onderschept in Souk El Arba
De Marokkaanse douane heeft in de nacht van dinsdag op woensdag 600 kilo cannabishars in beslag genomen in de regio van Souk El Arba.
5 januari 2016 - 14:40 - Marokko
Twee Turkse mannen werden afgelopen zaterdag op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd met 34,2 kilo drugs.
De twee mannen van 22 en 30 jaar wilden op een vlucht naar het Turkse Istanboel stappen toen de drugs werd gevonden.
Volgens persagentschap MAP had de eerste drugskoerier 17,77 kilo drugs in zij bagage en zijn medeplichtige 16,44 kilo.
De twee mannen werden in voorlopige hechtenis genomen en zullen na onderzoek terechtstaan voor drugssmokkel.
Lees meer
De Marokkaanse douane heeft in de nacht van dinsdag op woensdag 600 kilo cannabishars in beslag genomen in de regio van Souk El Arba.
Op de luchthaven van Casablanca heeft de politie zondag een Nigeriaanse man gearresteerd met ruim 4 kilo cocaïne in zijn bagage.
Op de luchthaven van Casablanca heeft de politie afgelopen zondag een Turkse man gearresteerd met 10,7 kilo drugs in zijn bagage.
Op de luchthaven van Casablanca is zaterdag een Hongaarse vrouw met meerdere kilo’s cocaïne betrapt.
Op de luchthaven van Casablanca hebben de veiligheidsdiensten zondag twee buitenlanders gearresteerd met ruim 8 kilo cocaïne in hun spullen.