Marokko: oud-minister Mohand Laenser gewond na steengooi-incident
Mohand Laenser, voormalige Marokkaanse minister van Binnenlandse zaken, is vrijdag het slachtoffer geworden van een steengooi-incident op de snelweg tussen Tanger en Assilah
- Marokko
Het is eindelijk zover. Het Onderzoeksinstituut voor zonne- en nieuwe energieën Iresen heeft de installatie aangekondigd van de allereerste oplaadpunten op rustplaatsen langs de snelweg tussen Tanger en Agadir.
In totaal zullen 37 oplaadpalen worden geïnstalleerd en dus een totaal van 74 oplaadpunten op een afstand van 800 km, aldus het Iresen in een verklaring.
De uitrusting van Marokkaanse snelwegen met oplaadpunten voor elektrische voertuigen was in 2017 aangekondigd en mogelijk gemaakt dankzij een financiële samenwerking met Schneider Electric. De installatie zelf wordt door het snelwegenbedrijf ADM verzorgd.
In Marokko reden vorig jaar naar schatting een kleine 500 elektrische voertuigen.
Lees meer
Mohand Laenser, voormalige Marokkaanse minister van Binnenlandse zaken, is vrijdag het slachtoffer geworden van een steengooi-incident op de snelweg tussen Tanger en Assilah
In een poging om een einde te maken aan de aanvallen op Marokkaanse snelwegen heeft snelwegbeheerder ADM de installatie aangekondigd van bewakingscamera’s en hekken.
Snelwegbedrijf ADM heeft de installatie aangekondigd van 16 hulpposten van de civiele bescherming langs de snelwegen in Marokko.
Goed nieuws voor de ruim 500 eigenaars van elektrische voertuigen in Marokko. Snelwegbedrijf ADM heeft de installatie van laadpalen langs Marokkaanse snelwegen aangekondigd.
Snelwegbedrijf ADM heeft besloten om langs Marokkaanse snelwegen laadpalen te installeren voor elektrische auto’s.