Zoeken

Snelweg Tanger-Agadir uitgerust met oplaadpalen voor elektrische auto’s

18 maart 2018 - 12:00 - Marokko

Geschreven door Said A.

Het is eindelijk zover. Het Onderzoeksinstituut voor zonne- en nieuwe energieën Iresen heeft de installatie aangekondigd van de allereerste oplaadpunten op rustplaatsen langs de snelweg tussen Tanger en Agadir.

In totaal zullen 37 oplaadpalen worden geïnstalleerd en dus een totaal van 74 oplaadpunten op een afstand van 800 km, aldus het Iresen in een verklaring.

De uitrusting van Marokkaanse snelwegen met oplaadpunten voor elektrische voertuigen was in 2017 aangekondigd en mogelijk gemaakt dankzij een financiële samenwerking met Schneider Electric. De installatie zelf wordt door het snelwegenbedrijf ADM verzorgd.

In Marokko reden vorig jaar naar schatting een kleine 500 elektrische voertuigen.

Lees meer

Marokko: civiele bescherming opent 16 hulpposten langs snelwegen

Snelwegbedrijf ADM heeft de installatie aangekondigd van 16 hulpposten van de civiele bescherming langs de snelwegen in Marokko.

Zes doden bij ongeval op snelweg Marrakech-Agadir (video)

Bij een dramatisch verkeersongeval op de snelweg tussen Marrakech en Agadir zijn zaterdag zes mensen omgekomen. De slachtoffers werden levend verbrand.

Binnenkort elektrische oplaadpalen langs Marokkaanse snelwegen

Goed nieuws voor de ruim 500 eigenaars van elektrische voertuigen in Marokko. Snelwegbedrijf ADM heeft de installatie van laadpalen langs Marokkaanse snelwegen aangekondigd.

Marokko: oud-minister Mohand Laenser gewond na steengooi-incident

Mohand Laenser, voormalige Marokkaanse minister van Binnenlandse zaken, is vrijdag het slachtoffer geworden van een steengooi-incident op de snelweg tussen Tanger en Assilah

Nieuwe snelweg tussen Nador en Guercif in project

Anouar Benazzouz, CEO van snelwegbedrijf ADM, heeft eerder deze week in een interviw laten weten dat er werd gedacht aan een nieuwe snelweg tussen Nador en Guercif.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team