Koning Mohammed VI wil trein tussen Marrakech en Agadir
Koning Mohammed VI heeft in zijn toespraak voor de 44e verjaardag van de Groene mars gepleit voor de ontwikkeling van de Souss-Massa regio en diens hoofdstad Agadir.
7 november 2019 - 10:40 - Marokko
Koning Mohammed VI heeft op woensdag 6 november een toespraak aan de natie gegeven ter gelegenheid van de 44e verjaardag van de Groene Mars.
De Groene Mars is een succesvolle initiatief van wijlen Koning Hassan II uit 1975, toen ruim 350.000 Marokkanen vreedzaam en ongewapend naar de Sahara liepen om tegen de aanwezigheid van Spanje te protesteren.
Lees meer
Koning Mohammed VI heeft in zijn toespraak voor de 44e verjaardag van de Groene mars gepleit voor de ontwikkeling van de Souss-Massa regio en diens hoofdstad Agadir.
Duizenden Marokkanen verzamelden zich zondag op het Trocadero plein in Parijs om de Marokkaanse vlag te verdedigen ter gelegenheid van de 44e verjaardag van de Groene Mars.
Koning Mohammed VI heeft op zaterdag 6 november 2021 om 21 uur een toespraak gehouden ter gelegenheid van de 46e verjaardag van de Groene Mars.
Koning Mohammed VI heeft dinsdagavond een toespraak gehouden ter gelegenheid van de 43e verjaardag van de Groene Mars. Bekijk de volledige toespraak.
Het koninkrijk heeft de 45e verjaardag van de Groene Mars herdacht. Een moment in de geschiedenis van het huidige Marokko dat leidde tot de toevoeging van de zuidelijke...