Chinese ZTT investeert 220 miljoen in Tanger en belooft 200 banen
De Chinese groep ZTT heeft de bouw gestart van een nieuwe fabriek in de industriële zone Tanger Automotive City in het noorden van Marokko.
11 december 2018 - 20:30 - Economie
Goed nieuws voor de arbeidssector in Nador. Een overeenkomst werd gesloten voor de bouw van een nieuwe textielfabriek en 1000 nieuwe banen.
De overeenkomst werd door de regio Oriental, de Raad van de regio Oriental, de provincie Nador en projectdrager Nouredine Chiker van het bedrijf Al Karama ondertekend.
Volgens persagentschap MAP zal de fabriek 90 miljoen dirham kosten, inclusief een bijdrage van de Raad van de regio Oriental van 10 miljoen dirham.
Bij de opening van de fabriek zullen naar verwachting 800 mensen worden aangeworven. Dit aantal zal een jaar na de opening naar 1100 toenemen.
Lees meer
De Chinese groep ZTT heeft de bouw gestart van een nieuwe fabriek in de industriële zone Tanger Automotive City in het noorden van Marokko.
De Indiase autotoeleverancier Varroc heeft dinsdag een nieuwe fabriek in de industriële zone Tanger Automotive City in het noorden van Marokko geopend.
Air Arabia startte in oktober vorig jaar een nieuwe route tussen Tanger en Marrakech voor 300 dirham. De luchtvaartmaatschappij wil de verbinding nu verder ontwikkelen.
De Marokkaanse autosector blijft aantrekkelijk voor buitenlandse bedrijven. Ook de Duitser Kromberg & Schubert heeft ervoor gekozen zich in Marokko te vestigen.
Air Arabia Marokko heeft de opening van vier nieuwe binnenlandse lijndiensten vanaf 30 oktober aan 300 dirham aangekondigd.