Air Arabia Marokko opent 4 nieuwe routes voor 300 dirham
Air Arabia Marokko heeft de opening van vier nieuwe binnenlandse lijndiensten vanaf 30 oktober aan 300 dirham aangekondigd.
11 december 2018 - 20:30 - Economie
Goed nieuws voor de arbeidssector in Nador. Een overeenkomst werd gesloten voor de bouw van een nieuwe textielfabriek en 1000 nieuwe banen.
De overeenkomst werd door de regio Oriental, de Raad van de regio Oriental, de provincie Nador en projectdrager Nouredine Chiker van het bedrijf Al Karama ondertekend.
Volgens persagentschap MAP zal de fabriek 90 miljoen dirham kosten, inclusief een bijdrage van de Raad van de regio Oriental van 10 miljoen dirham.
Bij de opening van de fabriek zullen naar verwachting 800 mensen worden aangeworven. Dit aantal zal een jaar na de opening naar 1100 toenemen.
Lees meer
Air Arabia Marokko heeft de opening van vier nieuwe binnenlandse lijndiensten vanaf 30 oktober aan 300 dirham aangekondigd.
In de regio van Nador en met name in Bni Nssar zullen 6000 nieuwe banen worden gecreëerd. Zaterdag werden meerdere overeenkomsten gesloten tussen projectdragers en de...
De begroting voor de twee eerste fases van de nieuwe ringweg in Agadir is door de regionale raad van Souss-Massa goedgekeurd.
De Chinese groep ZTT heeft de bouw gestart van een nieuwe fabriek in de industriële zone Tanger Automotive City in het noorden van Marokko.
De Marokkaanse autosector blijft aantrekkelijk voor buitenlandse bedrijven. Ook de Duitser Kromberg & Schubert heeft ervoor gekozen zich in Marokko te vestigen.