22 mei 2019 - 13:00 - Marokko
Bij het ernstig verkeersongeval van afgelopen zaterdag in Tanger vielen uiteindelijk twee doden en vijf gewonden.
Een van de gewonden overleed aan zijn verwondingen in het ziekenhuis. De slachtoffers namen samen met een zeventigtal motorrijders deel aan een parade in de stad.
Het voertuig dat op volle snelheid op de slachtoffers inreed was volgens El Faro de Ceuta een illegale taxi. De bestuurder zou de controle over zijn voertuig hebben verloren.
Youssef Hajjaj was op slag dood. Yassine Sbihi bezweek kort na het ongeval aan zijn verwondingen. Beide slachtoffers kwamen uit Fnideq. Meerdere motorrijders waren vanuit Sebta gekomen om aan het evenement deel te nemen. Een van hen raakte gewond. Politie doet onderzoek.
Marokko’s beroemdste geiten uitgebuit voor toerisme
Marokko’s trots: haven bij de meest efficiënte ter wereld
Rabat opent nieuw juweel van internationaal voetbal
Taxi Marokko: toeristen betalen te veel, Marokkanen genegeerd
Influencer Fati Vázquez onthult relatie met Lamine Yamal
WK 2030 in Marokko met 64 teams?
Marokko’s beroemdste geiten uitgebuit voor toerisme
Marokko’s trots: haven bij de meest efficiënte ter wereld
Taxi Marokko: toeristen betalen te veel, Marokkanen genegeerd
Politici in Marrakech eisen gratis parkeren
Paspoortdrama verpest vakantie Rebecca in Marokko
Noodlanding vlucht Tunis-Casablanca door gewapende passagier
Koning Mohammed VI schiet verkrachte Marokkaanse in India te hulp
Bedelaars teisteren Marokkaanse snelwegen