Dodelijk ongeval in Agadir
Bij een zwaar verkeersongeval in het Marokkaanse Agadir zijn maandagochtend één dode en zes gewonden gevallen.
22 mei 2019 - 13:00 - Marokko
Bij het ernstig verkeersongeval van afgelopen zaterdag in Tanger vielen uiteindelijk twee doden en vijf gewonden.
Een van de gewonden overleed aan zijn verwondingen in het ziekenhuis. De slachtoffers namen samen met een zeventigtal motorrijders deel aan een parade in de stad.
Het voertuig dat op volle snelheid op de slachtoffers inreed was volgens El Faro de Ceuta een illegale taxi. De bestuurder zou de controle over zijn voertuig hebben verloren.
Youssef Hajjaj was op slag dood. Yassine Sbihi bezweek kort na het ongeval aan zijn verwondingen. Beide slachtoffers kwamen uit Fnideq. Meerdere motorrijders waren vanuit Sebta gekomen om aan het evenement deel te nemen. Een van hen raakte gewond. Politie doet onderzoek.
Lees meer
Bij een zwaar verkeersongeval in het Marokkaanse Agadir zijn maandagochtend één dode en zes gewonden gevallen.
Bij een tragisch verkeersongeval in Imsouane, in de regio van Agadir, zijn dinsdagochtend drie mensen omgekomen.
Een dronken man heeft begin deze week een dodelijk verkeersongeval veroorzaakt in Salé. Hij werd door de politie gearresteerd.
Bij een zwaar verkeersongeval in Tanger zijn zaterdagochtend drie doden en veertien gewonden gevallen.
Bij een ernstig verkeersongeval tussen twee voertuigen in Marokko zijn zeker twintig mensen gewond geraakt, waarvan sommigen ernstig.