2 november 2024 - 13:50 - Marokko
Een Marokkaan is in Tanger veroordeeld tot 12 jaar cel voor de moord op zijn vriend in Frankrijk in 2001. De man, destijds twintig jaar oud, was na de moord gevlucht en werd sindsdien gezocht door de Franse autoriteiten.
De moord vond plaats tijdens een avondje drinken met twee Franse vrienden. Er ontstond een heftige ruzie tussen het slachtoffer, Imad, en de drie mannen. De situatie liep uit de hand en Imad werd meer dan 70 keer gestoken met een mes en vervolgens overreden door een auto. De daders sloegen op de vlucht.
Lees ook: Bankovervaller die zich in Marokko schuilhoudt bij verstek veroordeeld
Het Franse onderzoek leidde tot de arrestatie van een van de betrokkenen en zijn broer. Hun verklaringen bevestigden de betrokkenheid van een derde persoon bij de moord. Deze man werd bij verstek veroordeeld tot 18 jaar cel in Frankrijk, maar wist meer dan 20 jaar uit handen van justitie te blijven. Hij reisde door verschillende landen voordat hij terugkeerde naar Marokko, waar hij uiteindelijk werd gearresteerd dankzij een internationaal arrestatiebevel.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko