4 februari 2025 - 23:50 - Marokko
De politie heeft in Marrakech een 43-jarige Fransman gearresteerd die werd gezocht voor zijn betrokkenheid bij een poging tot moord in Frankrijk.
De man stond internationaal gesignaleerd. De arrestatie volgde op een verzoek om internationale rechtshulp van de Franse autoriteiten. De veertiger is in Frankrijk bij verstek veroordeeld voor zijn aandeel in de poging tot moord.
Lees ook: Door Interpol gezochte Marokkaan in Colombia opgepakt
De arrestatie was het resultaat van een grondig onderzoek. Dankzij informatie van Interpol wisten de Marokkaanse autoriteiten de voortvluchtige te lokaliseren. De man is in Marrakech in bewaring gesteld. De Marokkaanse en Franse autoriteiten werken samen aan zijn uitlevering aan Frankrijk, waar hij zijn straf moet uitzitten.
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen