Dakhla: ruim 5 ton smokkelwaar vernietigd
In Dakhla is afgelopen weekend voor 5,4 ton aan smokkelwaar vernietigd door de autoriteiten. De waarde van de goederen wordt geschat op 76,14 miljoen dirham.
5 januari 2022 - 12:40 - Marokko
Teams van de douane hebben afgelopen donderdag ruim 24 ton drugs vernietigd die tijdens verschillende antidrugsacties in de loop van 2021 in beslag werden genomen.
De verboden goederen werden in Gzenaya verbrand in de aanwezigheid van een speciale commissie bestaande uit vertegenwoordigers van de plaatselijke en publieke autoriteiten en de douanediensten.
Lees ook: Ben Saddik en Verhoeven voor derde keer in de ring
In totaal werd 24,8 ton cannabis, 444 pakjes smokkelsigaretten, 1,6 ton kif, 1290 gram cocaïne en 37.847 psychotrope pillen vernietigd.
Lees ook: Smokkel sterk gedaald volgens Marokkaanse douane
Volgens een verklaring van de douane werden dezelfde dag 106 gram heroïne, 57,5 kilo waterpijptabak en 12 kilo gewone tabak verbrand.
Lees meer
In Dakhla is afgelopen weekend voor 5,4 ton aan smokkelwaar vernietigd door de autoriteiten. De waarde van de goederen wordt geschat op 76,14 miljoen dirham.
De autoriteiten in Al Hoceima hebben 12 ton drugs verbrand op de grote markt van Boukidaren. De drug is afgelopen maanden in beslag genomen.
In de wijk Beni Makada in Tanger zijn zaterdagmiddag door de politie drie personen gearresteerd voor de smokkel van een grote hoeveelheid drugs voor internationale handel.
De douanedienst in Laayoune heeft begin deze week bijna twee ton drugs en andere verboden goederen laten vernietigen.
Tijdens routine patrouilles van de Royal Armed Forces langs de veiligheidsmuur in de Marokkaanse Sahara, zijn ter hoogte van Oum Dreiga 6 ton drugs in beslag genomen.