Opnieuw duizenden psychotrope pillen onderschept in Tanger Med
In de haven Tanger Med in het noorden van Marokko heeft de politie zondagavond een grote hoeveelheid psychotrope pillen in beslag genomen.
23 april 2018 - 10:54 - Marokko
De stranden van Tanger, Asilah, Martil, Tetouan en Oued Laou worden al enkele weken geteisterd door giftige kwallen.
Volgens Le360 gaat het om het gevreesde "Portugees Oorlogsschip" waarvan een beet dodelijk kan zijn.
Begin deze maand was al melding gedaan van de aanwezigheid van duizenden physalia physalis kwallen op de kusten van Casablanca, Mohammedia, Bouznika en Skhirat.
Het "Portugees oorlogsschip" kan ernstige brandwonden veroorzaken. Zijn steek kan soms dodelijk zijn. De brandwonden verdwijnen meestal na een tiental dagen.
Lees meer
In de haven Tanger Med in het noorden van Marokko heeft de politie zondagavond een grote hoeveelheid psychotrope pillen in beslag genomen.
Deze zondag wordt opnieuw sneeuw in een deel van Marokko verwacht volgens de nationale weerdienst DMN.
De Koninklijke Marokkaanse marine gebruikt satellietbeelden om de drugssmokkel in de Middellandse zee te bestrijden.
Een jaar geleden werden de bossen van Mediouna, Sloukia en Spartel in de regio van Tanger verwoest door branden. Ruim 320 hectare bos werden in de as gelegd.
Zoals elk jaar hebben meerdere Marokkaanse stranden de Blauwe vlag gekregen en zijn dus uitgeroepen tot properste stranden van het koninkrijk.