Tanger: meerdere wijken terug in volledige lockdown
Het Marokkaanse ministerie van Binnenlandse zaken heeft besloten om meerdere wijken in Tanger opnieuw in lockdown te laten gaan na de ontdekking van een nieuwe coronahaard.
23 september 2020 - 17:00 - Marokko
De Marokkaanse autoriteiten hebben besloten om een groot deel van Khenifra vanaf donderdag 24 september terug in lockdown te plaatsen.
Volgens een verklaring van de prefectuur van de provincie Khenifra werd het besluit genomen om de verplaatsingen van en naar de wijken Al Fath, Assaka en Raouda te verbieden, behalve voor mensen die een speciale verplaatsingstoestemming van de autoriteiten hebben.
Zoals toen heel het land in lockdown was, mogen inwoners van Khenifra enkel naar buiten voor hun werk, om de dokter te bezoeken of inkopen te doen. Alle scholen worden gesloten en de lessen zullen op afstand plaatsvinden.
Eerder al hadden de autoriteiten alle verplaatsingen tussen Mrirt en Khenifra verboden en de sluiting om 21 uur bevolen van cafés en restaurants in beide steden. Tuinen en openbare ruimtes zijn vanaf 21 uur niet meer toegankelijk en de meeste markten blijven gesloten.
Lees meer
Het Marokkaanse ministerie van Binnenlandse zaken heeft besloten om meerdere wijken in Tanger opnieuw in lockdown te laten gaan na de ontdekking van een nieuwe coronahaard.
Het groot aantal nieuwe coronabesmettingen van de laatste dagen heeft de Marokkaanse autoriteiten gedwongen om nog strengere maatregelen te treffen in drie steden.
Na een aantal weken met beperkende maatregelen te hebben geleefd, kan Tanger een aantal activiteiten hervatten die aan banden waren gelegd als gevolg van de coronacrisis. Die...
De autoriteiten overwegen Kenitra terug in lockdown te plaatsen na de ontdekking van een nieuwe coronahaard in de wijk Oulad Oujih.
Midelt is sinds zaterdag 5 september terug in lockdown. De kleine stad wordt geteisterd door een hoog aantal coronabesmettingen.